Rotoped je stroj připomínající jízdní kolo. Je využíván pro rehabilitační cvičení i kondiční trénink. Je určen pro kohokoliv, ať už bojujete s obezitou, potřebujete rehabilitovat po zranění či operaci, trápí Vás vysoký krevní tlak nebo chcete provozovat pravidelný aerobní trénink v domácím prostředí.

Eliptické trenažéry (známé lidově také jako orbitreky, elipticaly nebo crossové trenažery), výrazně napomáhají při hubnutí, posilování svalstva a také s redukcí vysokého krevního tlaku. Díky své konstrukci jsou vhodné jak pro aktivní sportovce, tak i pro starší osoby, které se chtějí udržet ve formě bez toho, aby přetěžovaly klouby. Při cvičení zapojíte nejen spodní, ale při uchopení madel i horní část těla. Cvičením si tak posílíte srdce, svaly nohou, hýždí, zad, ramen a paží.

Běžecký pás je nepřekonatelný fitness stroj pro zvýšení Vaší kondice, spalování tuků a posílení srdce. Navíc na něm můžete nejen běhat, ale i chodit. Tím je vhodný i pro seniory a lidi v rekonvalescenci. Všechny naše běžecké pásy jsou elektronické a určené pro domácí použití. Tedy jsou skladné a projdete s nimi i dveřmi. K přepravě většinou postačí kombík nebo větší auto.

Veslování na trenažeru je komplexní pohyb, který zapojuje velké množství svalů včetně hlubokého svalstva břicha a zad. Vzhledem k charakteru pohybu veslařského tempa jde navíc také o bezpečný a šetrný pohyb bez nárazů. To má velký význam při využití nejen pro cvičení lidí s nadváhou či rehabilitaci, ale i pro ostatní, kteří nechtějí či nemohou při kondičním cvičení klást nadměrné nároky na své klouby a celý pohybový aparát.

Jízda na spinneru dokonale simuluje jízdu na cyklistickém kole ať už svoji sedlovkou, ergonomií, či roztečí pedálů. Pokud tedy chcete trénovat na kole i mimo cyklistickou sezonu a bez ohledu na počasí, tak právě tento druh trenažéru je pro vás to pravé. Káždé naše spinnigové kolo je vybavano také LCD displejem, který vám vyobrazí všechny základní hodnoty pro váš trénink jako čas, vzdálenost, rychlost, spálené kalorie, otáčky za minutu a srdeční frekvenci.

Tato ochranná zátěžová podložka má tlumící funkci a chrání tak podlahu před poškozením a vibracemi, které mohou mít s používáním trenažerů spojitost.


Air Bike

Recumbenty

Rehabilitační pomůcky

Pro děti